Informacje o naszej firmie


Sklep 2ROWERY został otwarty w 2000 roku. Od początku naszej działalności za nasz cel obraliśmy zadowolenie klienta poprzez profesjonalne doradztwo oraz fachową pomoc.

Rowery są naszą pasją. Dzięki doświadczeniom zebranym w wyściagch rowerowych i wyprawach poza granicę naszego kraju oraz Europy, rowery nie mają dla nas najmniejszych tajemnic. Obserwujemy bieżące trendy rowerowe, śledzimy najnowsze rozwiązania technologiczne aby pomóc klientom wybrać najlepszy możliwy zakup.

Od założenia sklepu zajmujemy się sprzedażą rowerów takich marek jak: Kross, Brennabor, Giant, Unibike, Cossack, Cube, Romet, Medano, Maxim, Majdller oraz wielu innych renomowanych producentów. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić rzetelnej oraz fachowej pomocy przy wyborze częci i akcesoriów. Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, robimy co w naszej mocy, by móc spełnić oczekiwania naszych klientów.

W naszym sklepie zajmujemy się również serwisem rowerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić prawie każdy rower. Zostawiając rower w naszym serwisie mają Państwo pewnoć, że znajduje się on w odpowiednich rękach, a my dołożymy wszelkich starań aby każdy z naszych klientów mógł cieszyć się przyjemną jazdę.

Jeżeli potrzebują Państwo dobrego roweru, rzetelnej pomocy przy doborze częci lub chcą państwo doprowadzić rower do sprawności, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam w naszym sklepie i staniecie się naszymi stałymi gośćmi.